3. Миланов се връща в игра за Левски срещу Хебър

Миланов се връща в игра за Левски срещу Хебър

Халфът пропусна мача с Хамрун Спартанс заради заболяване

Халфът на Левски Георги Миланов се очаква да бъде на линия за следващия мач. Той е на 20 август, събота. Тогава сините приемат новака Хебър на "Герена" в двубой от 7-ия кръг. Срещата започва в 20:15 часа, пише "Тема спорт".

Миланов вдигна температура в деня на реванша с Хамрун и не попадна в групата за мача, въпреки че бе гласен за титуляр. Състоянието му обаче се подобрява. С проблеми преди двубоя с малтийците бяха още Ноа Сонко Сундберг и Жереми Петрис. Първият игра на инжекции заради контузия в прасеца. Вторият имаше болки в гърлото.

Вчера сините започнаха подготовка за сблъсъка с пазарджиклии. По програма те трябваше да имат гостуване на Лудогорец, но двубоят бе отложен. Столичани не играха още два от шампионатните си двубои. Те също бяха визити - на Славия (24 юли) от третия кръг и Черно море (1 август) от четвъртия.

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър

Вратарят коментира нулевото равенство

Бруно Акрапович: Изобщо не съм доволен

„Липсата на точки оказва напрежение у играчите“, смята треньорът на Хебър

Беласица скочи срещу съдия

Втородивизионният Беласица Петрич излезе с официална позиция относно съдията Валентин Железов, който ръководи мача им с Несебър, завършил 0:0

Хебър и Крумовград с бойко 0:0 (ВИДЕО)

Двата тима не успяха да си отбележат гол в мач без особени футболни достойнства

Левски с подробности за билетите за мача с Пирин

От Левски обявиха подробности относно продажбата на билети за мача срещу Пирин (Благоевград) от турнира за Купата на България