3. Марибор отпусна 550 билета на Ботев (Пд) за реванша

Марибор отпусна 550 билета на Ботев (Пд) за реванша

Мачът в Словения е в четвъртък от 21,15 часа

Марибор отпусна 550 билета за привържениците на Ботев Пловдив за гостуването на българския тим за мача реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата е в четвъртък (18 юли) от 21:15 ч. българско време.

Ценните хартийки струват 10 евро, като малко след 16:00 часа днес (15 юли) започна продажбата им и ще продължи до вторник (16 юли). Всеки желаещ може да закупи билет от клубния магазин на стадион "Христо Ботев". "Канарчетата" допълват, че и в деня на двубоя феновете ще могат да се сдобият с талон, закупен на място в Марибор, като информация ще бъде дадена на по-късен етап.

Срещата реванш от първия квалификационен кръг на Лига Европа между Марбор и Ботев Пловдив е в четвъртък (18 юли) от 21:15 часа българско време. "Жълто-черните" при евентуален успех ще се изправят срещу гръцкия Панатинайкос. Ако отпаднат, момчетата на Душан Керкез ще участват във втория кръг на Лигата на конференциите, където ще се изправят срещу румънския Университатия Крайова, който беше воден наскоро от българския треньор Ивайло Петев.

Според букмейкъра 8888.bg шансовете за победа на Марибор са 54,3 процента. Шансовете за равенство са 23,5%, а за победа на Ботев 22,3%. "Жълто-черните" спечелиха с 2:1 първия мач на Колежа.