3. Христо Янев призна: Славия ни превъзхождаше

Христо Янев призна: Славия ни превъзхождаше

Треньорът на Пирин (Благоевград) Христо Янев призна превъзходството на Славия и определи като справедлива загубата с 0:2 на стадион "Александър Шаламанов" в двубоя от 19-ия кръг на efbet Лига.

"Няма какво толкова да обяснявам. Славия си вкара ситуациите и заслужено победи. Не трябва да забравяме, че Славия водеше с 2:0 на полувремето. Нашите положения бяха по-чисти от тези на съперника. Загубата е логична с оглед станалото на терена.

Ние сме почти нов отбор. За краткото време, в което работихме, свършихме добра работа. Точките ни притискат, но ще направим всичко, за да си запазим мястото в елита. Мога да похваля отбора за днешното представяне, особено след почивката при изоставане от 0:2. Предстоят ни много тежки мачове, всяка една точка ще бъде изключително важна.

Очаквам ръководството да говори за проблемите на клуба. Те правят всичко възможно, за да се стабилизираме. Искаме да имаме друг облик и до останем в Първа лига", коментира Янев.

Добра новина за ЦСКА

Браян Кордоба се завръща срещу Добруджа

Ясни са приоритетите в зимната селекция на Левски

„Сините“ търсят нови на два поста

ЦСКА в шок заради хора на Стипич

„Червените“ правят чистка заради слабата физическа подготовка

Двама от Локомотив (Пловдив) висят за "Лазур"

"Смърфовете" гостуват в понеделник на Черноморец за Купата на България

Без почивка в Левски след провала

"Сините" възстановяват след 0:2 от Берое

Левски с интерес към футболист от Втора лига

"Сините" следят изкъсо офанзивен халф на Беласица Петрич

Николай Минков с травма от мача с Черно море

Десният защитник притесни треньорския щаб на Ботев (Пловдив)

Атанас Рибарски: До последно търсихме успеха

"Мисля, че по-чистите ситуации през първото полувреме бяха за нас", заяви треньорът на Крумовград

Янко Георгиев: Крумовград трябва да съжалява за ремито с Хебър