Бабич даде почивка на Полонски, за да го съхрани за следващите мачове

Не контузия е причината за смяната на халфа срещу Черно море

Смяната на полувремето на основния футболист на Пирин Даниел Полонски срещу Черно море не е продиктувана от контузия, а от треньорско решение с цел да се даде почивка на украинския халф.

Той започна като основен футболист във всеки един от мачовете на "орлетата" от началото на полусезона и показа добри неща на терена.

В последните три мача Пирин игра срещу топ отбори от шампионата и взе доста неочаквано за много хора 4 точки, след като врътна реми 0:0 срещу Черно море и победи сензационно ЦСКА като гост.

Макар мачът с "моряците" да бе изключително важен за Пирин треньорът на отбора Олександър Бабич реши да даде шанс на някои от младите таланти, от клубната школа след почивката, като те се представиха на ниво.