2. - Англия
  3. Хари Реднап дебютира с победа начело над Тотнъм

Хари Реднап дебютира с победа начело над Тотнъм

Тотнъм победи с 2:0 Болтън при дебюта на Хари Реднап и това е първа победа за лондонския тим от началото на сезона. Това стана в мач от деветия кръг на Премиерлигата. Първото попаденив стана в 17-ата минута на мача, след като руският национал Роман Павлюченко прати топката във вратата след асистенция на Дейвид Бентли, като в ситуацията имаше съмнения за засата, която съдията не отсъди. Домакините правеха много грешки в защита и само добрия късмет и великолепните изяви на вратаря Еурелио Гомес предотвратиха инкасирането на гол. На два пъти през първото полувреме близо до гола бе шведския национал от Болтън Йохан Елмандер, като неговите удари минаха на сантиметри от гредата. През второто полувреме отново Тотнъм бе по-добрия тим на терена. В 57-ата минута МакКейн от гостите получи втори жълт картон и бе изгонен и така гостите от Болтън останаха с човек по-малко. В 76-ата минута на мача Дарън Бент, който влезе на мястото на Павлюченко оформи крайното 2:0 със силен нисък удар, който влезе в лявата част на вратата на Яскалайнен. След този мач Тотнъм има актив от пет точки и е на последно място.

Тотнъм победи с 2:0 Болтън при дебюта на Хари Реднап и това е първа победа за лондонския тим от началото на сезона. Това стана в мач от деветия кръг на Премиерлигата. Първото попаденив стана в 17-ата минута на мача, след като руският национал Роман Павлюченко прати топката във вратата след асистенция на Дейвид Бентли, като в ситуацията имаше съмнения за засата, която съдията не отсъди. Домакините правеха много грешки в защита и само добрия късмет и великолепните изяви на вратаря Еурелио Гомес предотвратиха инкасирането на гол. На два пъти през първото полувреме близо до гола бе шведския национал от Болтън Йохан Елмандер, като неговите удари минаха на сантиметри от гредата. През второто полувреме отново Тотнъм бе по-добрия тим на терена. В 57-ата минута МакКейн от гостите получи втори жълт картон и бе изгонен и така гостите от Болтън останаха с човек по-малко. В 76-ата минута на мача Дарън Бент, който влезе на мястото на Павлюченко оформи крайното 2:0 със силен нисък удар, който влезе в лявата част на вратата на Яскалайнен. След този мач Тотнъм има актив от пет точки и е на последно място.

В Англия: Ливърпул взе дербито с Челси и си върна върха (ВИДЕО)

Мърсисайдци спечелиха с 2:1 на „Анфийлд“

Манчестър Сити превзе „Молиню“ в 95-ата минута (ВИДЕО)

Уулвс загуби драматично с 1:2, защитници бележат за „гражданите“

Голям шок за Арсенал! Борнемут шамароса здраво "артилеристите"(ВИДЕО)