3. Двама от Тотнъм отпаднаха за националния на Англия

Двама от Тотнъм отпаднаха за националния на Англия

Ленън и Доусън са контузени и пропускат квалификациите със Сан Марино и Черна гора

Крилото на Тотнъм Аарън Ленън отпада заради контузия от състава на Англия за световните квалификации по-късно този месец.

Островитяните гостуват на аутсайдера в група "Н" Сан Марино на 22 март, а четири дни по-късно гостуват и на лидера Черна гора.

Ленън получи мускулна контузия на бедрото и разтежение в областта на аддукторите в четвъртък в мача от Лига Европа срещу Интер и днес пропусна лондонското дерби от Висшата лига срещу Фулъм.

"Няма шанс Ленън да се възстанови за мачовете на националния отбор", коментира мениджърът на Тотнъм Андре Вилаш-Бояш.

Централният защитник на "Шпорите" Майкъл Доусън също по всяка вероятност няма да бъде на разположение на националния селекционер Рой Ходжсън за предстоящите два двубоя. Доусън получи мускулна травма на бедрото и беше заменен на почивката при загубата от Фулъм с 0:1 с гол на Димитър Бербатов по-рано днес.

Тен Хаг обеща различен Юнайтед срещу Кристъл Палас

Двата тима играят в събота

Юнайтед събаря "Олд Трафорд"?

"Червените дяволи" мечтаят за нов дом

Юнайтед громи за Купата на Лигата (ВИДЕО)

"Червените дяволи" вкараха 7

Нюкасъл влетя в топ 3 след обрат (ВИДЕО)

"Вълците" остават в зоната на изпадащитеН

Челси стигна до инфарктен успех над Борнемут след късен гол на резервата Нкунку (ВИДЕО)