Ню Йорк Рейнджърс победен от Далас Старс в „Медисън Скуеър Гардън”

Ню Йорк Рейнджърс загуби с 1:2 от Далас Старс в легендарната „Медисън Скуеър Гардън”. Тимът от „Голямата ябълка” започна сезона с 5 победи, но в последните срещи трябваше да изживее няколко разочарования.

Ню Йорк Рейнджърс загуби с 1:2 от Далас Старс в легендарната „Медисън Скуеър Гардън”. Тимът от „Голямата ябълка” започна сезона с 5 победи, но в последните срещи трябваше да изживее няколко разочарования. Иначе  двубоят започна повече от добре за тях, след като Маркус Наслунд откри резултата още в 58-ата секунда след пас на Михал Розсивал. Брендън Мороу изравни през втората част, а Майк Модано отбеляза победния гол за „звездите” 12 минути преди края. В оставащото време до финалната сирена Скот Гомес и компания опитаха всичко в атака, но срещу тях бе невероятният сраж на гостите Марти Турко, който не позволи резултатът да бъде променен