2. Втора лига
  3. Юношите младша възраст на Литекс се класираха за полуфинал

Юношите младша възраст на Литекс се класираха за полуфинал

Юношите младша възраст на Литекс се класираха за полуфиналите на Републиканското първенство, съобщиха от клуба. В понеделник сутринта момчетата на Евгени Колев изхвърлиха Нафтекс, след като реваншът в Ловеч приключи при резултат 1:1.

Ловчанлии спечелиха първата среща в Бургас с 3:1, което се оказа решаващо за крайния изход на сблъсъка. Бургазлии поведоха в началото на второто полувреме, но Георги Миланов изравни десет минути преди края на мача и сложи точка на спора.