2. Втора лига
  3. Сливен записа класическа победа в последната си контрола

Сливен записа класическа победа в последната си контрола

ОФК Сливен победи с класическото 3:0 Любимец в последната си контрола от лятната подготовка, предаде кореспондент на Novsport.com. Играчите на Диан Петков бяха по-дейният тим на стадион „Хаджи Димитър” и логично стигнаха до изразителната победа.

Резултатът бе открит още в 4-ата минута, когато халфът Илия Илиев изведе младежкия национал Виктор Петаков зад отбраната, който с мощен изстрел от воле от границата на полето разстреля вратаря на гостите. В 30-ата минута десният бек Филип Филипов проби по крилото и центрира в наказателното поле към Мирослав Миндев, който с крак удвои преднината на Сливен. Пет минути преди края на мача Марко Марков намери в наказателното поле Петър Стоянов, който овладя топката и с прецизен изстрел оформи крайното 3:0.

В първия кръг на „А” група „воеводите” гостуват на новака в „А” група Монтана.

Сливен: Денчев, Филипов, Ковачев, Величков, Янев, Илиев, Стоянов, Петаков, Игнатов, Тонев, Миндев