2. Втора лига
  3. Сливен и Любимец завършиха 2:2 в контрола

Сливен и Любимец завършиха 2:2 в контрола

И четирите попадения паднаха през втората част на мача

При гостуването си днес на Любимец в контрола, Сливен достигна до равенство 2:2, предаде кореспондентът на Novsport.com в Сливен.

И четирите попадения паднаха през втората част на мача, а гостите бяха догонващите в резултата. Любимец стигна първи до гол, а Димо Бакалов с попадения в 53-та и 72-та минути успя да донесе равенството на тима си.

Треньорът Димчо Ненов обяви, че е доволен от проверката , която е била полезна на този етап от подготовката. 19 са футболистите от неговия тим, които взеха участие, а след тази контрола двама от тях ще напуснат клуба. Очаква се в Сливен да дойдат още няколко нови играчи и до края на седмицата отборът да бъде редуцират в оптималния си състав.

През следващата седмица оранжево-сините ще изиграят  две проверки – на 09.02 като гости на Поморие, а на 12.02 приемат състава на Несебър.

В подготовката си за новия сезон „воеводите” вече изиграха шест контроли без загуба.  Те победиха Димитровград с 4:2, Загорец с 2:1, Ямбол с 4:0, Доростол с 1:0. С тима на Ботев /Плодив/ записаха равенство 1:1, равенство и днес с Любимец - 2:2.