3. Монтана надви Бдин в контролна среща

Монтана надви Бдин в контролна среща

Монтанчани спечелиха проверката с 2:1

Отборът на Бдин изигра днес първата си контролна среща от подготовката срещу отбора на Монтана на изкуствения терен в град Монтана.

Видинчани първи откриха резултата след точно изпълнена дузпа от Борислав Хазуров в 5-ата минута. Домакините успяха да изравнят малко след като изтече половин час игра от началото на мача след попадение на Димитър Воденичаров, а победният гол за Монтана падна през втората част, когато точен за 2:1 бе Борислав Борисов, който ще играе в Монтана като преотсъпен от Литекс.

През първото полувреме видинчани пропуснаха да отбележат след удар на Мартин Керчев в гредата и пропуск на Николай Цветков. Старши треньорът на Бдин Николай Нинов започна със следния състав - Тодор Кючуков, Цветан Зарев, Петър Кюмурджиев, Георги Николов, Ивайло Иванов, Мартин Керчев, Калоян Цветков, Николай Цветков, Цветослав Тодоров, Борислав Хазуров и Антонио Ласков.

След Тодор Кючуков на вратата за по 30 минути се появиха и другите двама вратари в отбора Димитър Симеонов и Христо Матев. През втората част Николай Нинов даде шанс за игра на Ангел Цолов, Даниел Михалов, Куатара Мамаду, Иван Мишев и тримата французи - Джонатан Кабале, Йоан Оду и Идрис Ба. Цял мач за видинчани изиграха Георги Николов, Цветослав Тодоров и Борислав Хазуров.

Срещата поради травма и заболяване пропуснаха Георги Илиев и Иван Иванов. Утре към отбора се присъединява и завърналият се от проби в Славия Мариян Станчев.

Монтана – Бдин 2:1

Монтана: Яначков, Мечечием, Трифонов, Личков, Копаранов, Д. В. Илиев, Воденичаров, Гаджев-кап., Д. Кр. Илиев, Св. Кондев, Мичев (Аршинков, Дюлгеров, Дебое Борис, Дениран, Сечков, Чипев, Й. Тодоров, Б. Кондев, Вълчанов, Аврамов, Борисов). Ст. треньор: Атанас Атанасов.

Бдин: Кючуков, Зарев, Кюмюрджиев, Николов, Иванов, Керчев, К. Цветков, Ласков, Хазуров, Н. Цветков, Тодоров (Матев, Цолов, Мамаду, Михалов, Мишев, Симеонов, Кабале, Адри Ба, Йоан Абуе). Ст. треньор: Николай Нинов.

Голмайстори: 0:1 Борислав Хазуров (5-дузпа), 1:1 Димитър Воденичаров (33), 2:1 Борислав Борисов (71).

Гл. съдия: Йордан Тодоров.

Помощен терен в парк “Огоста” - 60 зрители.
Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч