2. Втора лига
  3. Малеш победи елитния Монтана в голово шоу

Малеш победи елитния Монтана в голово шоу

Втородивизионният Малеш (Микрево) победи с 4:3 елитния Монтана в контролна среща, която се игра в Правец, предаде кореспондентът на Novsport.com.

Тимът от Микрево водеше до почивката с аванс от два гола. Георги Жежев откри резултата в 36-ата минута от дузпа, а Юли Колушев покачи на 2:0 в 42-ата минута.

Отборът на Монтана стигна до изравняване в 49-ата и 53-ата минути след голове на Валери Беров и Йордан Тодоров от дузпа.

Шест минути след изравнителното попадение на монтанчани Светослав Саватов отново изведе тимът на Малеш напред в резултата, разписвайки се за 3:2.

Малко по-късно, в 65-ата минута Георги Жежев с глава вкара второто си попадение в мача за 4:2.

В 73-ата минута възпитаниците на Атанас Джамбазки стигнаха до трети гол, дело на привлечения през зимата нападател от школата на ЦСКА Боян Гайтанов.

Така резултатът се запази - Малеш (Микрево) – Монтана 4:3.