Късна драма в Габрово: Янтра отчая Септември в последната секунда (ВИДЕО)

Столичани паднаха с 2:3 след серия от 5 победи, Струмска слава удари дубъла на ЦСКА 1948

Янтра (Габрово) спря перфектния старт на Септември (София) във Втора лига, в 2 гола за 6 минути на резерва в края лишиха момчетата на Велислав Вуцов от победата.

Столичани пристигнаха за срещата от VI кръг в серия от 5 поредни успеха и изоставаха с 0:2 до 83-ата минута, но все пак стигнаха до точката.

Цветелин Радев откри с глава в 23-ата минута, а в 62-ата Даниел Младенов се възползва от грешка на Димитър Костадинов и вкара за 2:0.

После обаче на сцената се появи появилият се от пейката Самб Бадара. 33-годишният сенегалец, работил с наставника Красимир Балъков и в Етър, успя да намали резултата в 83-ата минута и дори да го изравни в 89-ата,

В 94-ата обаче капитанът Петър Казаков донесе успеха на Янтра и зарадва феновете по трибуните.

След  победата отборът на Велислав Вуъцов вече е само на 2 точки от този на Септември, който остава лидер във временното класиране с 15 в своя актив.

Само с 3 по-малко от Янтра пък вече е Струмска слава, победил по същото време дубъла на ЦСКА 1948 като гост.