2. Втора лига
  3. Чавдар (БСл) представи отбора с реми срещу Левски

Чавдар (БСл) представи отбора с реми срещу Левски

Чавдар (Бяла Слатина) представи отбора за новия сезон в приятелски мач с юношите на Левски до 19 г. Двата тима не се победиха и завършиха наравно 1:1 пред 500 зрители в северозападното градче, съобщи пресслужбата на клуба.

Към отбора се присъедини и трети юношески национал – защитникът Мартин Иванов, който идва от „Пирин 2001“. Освен него нови попълнения са и Ивайло Върбанов, Йордан Апостолов и Георги Ковачев, както и юношите Любомир Димитров, Петьо Христов и Севджан Сюлейманов. Звездата на тима Евгени Систов се връща в клуба и ще носи зелената фланелка и през следващия сезон.

Срещата с Левски беше на изключително посредствено ниво, седмица преди старта на Западната „Б“ група. „Чавдар“ поведе с гол на Кристиян Григоров в 21-ата минута, но Тодор Чаворски изравни след почивката. Поредно силно включване направи опитният полузащитник Светлин Савчев, който учуди 500-те зрители на стадиона, че не е сред титулярите. Еди на няколко пъти изведе в отлични позиции свои съотборници, но до нов гол не се стигна.

24 юли - „Чавдар“ (Бсл) - „Левски“ (Сф) до 19 год 1:1

След седмица започва и шампионата в Западната „Б“ група, като белослатинци приемат „Ком-Миньор“ (Берковица) в първия кръг.

Снимки: pfcchavdar.com
ОБЗОР: Пирин дръпна на върха във Втора лига

Дубълът на ЦСКА върти реми с Янтра пред Томаш, резултати и класиране

Добруджа надви с лекота Славата на "Дружба", Арангелов започна с победа начело на Ловеч