3. Зетова отново топреализатор за Палма Волей

Зетова отново топреализатор за Палма Волей

Антонина Зетова отбеляза 26 точки (23 от атака, 2 от блокада, 1 от сервис, 48% ефективност в атака) за първата победа на Палма Волей над Мурсия при старта на финалния плейоф във волейболното първенство на Испания при жените. Този актив направи Зетова най-резултатната волейболистка в мача.

Тони Зетова и съотборничките й стигнаха трудно до победата с 3:2 (19:25, 18:25, 25:19, 25:17, 20:18) като гости. Забележителен бе тайбрекът, който продължи 21 минути, с две-три минути повече от времето, за което приключиха останалите четири части.

Така Палма Волей поведе в серията с 1:0 победи. Втората среща е днес, а третата на 1 май. Играе се до три от пет победи. Ако се стигне до мачове след третата част от двубоя, то те ще бъдат играни на 2 и на 6 май.