3. Юношите и девойките на Добруджа 07 постигнаха победи

Юношите и девойките на Добруджа 07 постигнаха победи

Това бяха срещи от първия кръг на регионалния турнир на държавното първенство по волейбол

Юношите и девойките старша възраст на Добруджа 07 постигнаха поредните си победи във волейболното първенство, съобщават от пресцентъра на клуба.

Възпитаниците на Атанас Лазаров категорично спечелиха мача си срещу домакините от Варна волей с 3-0 гейма и с 2 чисти победи са водачи в група 4 Б на региона, което е етап от шампионата на България в тази възрастова група.

Момичетата на Милена Маринова победиха в Двореца на културата и спорта във Варна домакините от Бултекс 2013 с 3:1 гейма.

Преди това девойките от Добрич допуснаха загуба от варненския Перун с 2:3 гейма и спечелиха служебно с 3:0 гейма срещу шуменския Феникс. Това бяха срещи от първия кръг на регионалния турнир на държавното първенство по волейбол.

Асове на Левски и ЦСКА: Този формат за Суперкупата е най-добър