3. Владо Николов: Защитата им на моменти ни изнервяше

Владо Николов: Защитата им на моменти ни изнервяше

Нападателят на българския национален отбор по волейбол Владимир Николов остана съкрушен от днешната загуба с 2:3 гейма от Япония във втория мач в Страната на изгряващото слънце. Както е известно вчера нашите победиха с 3:1, а след днешното поражение шансовете ни за класиране на финалите на Световната лига в Белград намаляха с 99 процента. Сега ни остава единствено да се надяваме организаторите на турнира да ни дадат „Уайлд кард”, за да можем да премерим сили с най-добрите тимове в света.

Нападателят на българския национален отбор по волейбол Владимир Николов остана съкрушен от  днешната загуба с 2:3 гейма от Япония във втория мач в Страната на изгряващото слънце. Както е известно вчера нашите победиха с 3:1, а след днешното поражение шансовете ни за класиране на финалите на Световната лига в Белград намаляха с 99 процента. Сега ни остава единствено да се надяваме организаторите на турнира да ни дадат „Уайлд кард”, за да можем да премерим сили с най-добрите тимове в света.

„Първо искам да поздравя Япония за представянето им в днешната среща, то наистина бе от най-висока класа. Те играха лошо единствено във втория гейм и началото на третия, но през останалото време показаха, че са се превърнали в сила, с която всеки трябва да се съобразява. През по-голямата част от двубоя не успяхме да намерим своя ритъм на игра, а невероятното им представяне в защита на моменти ни караше да се притесняваме”, каза Владо Николов на пресконференцията след мача.