3. Владимир Николов: Искахме да спечелим мача страхотно много, за съжаление не се получи / видео /

Все пак представянето на отбора е отлично. За първи път се класираме във финална четворка от 2006-та година насам, коментира капитанът на България

Капитанът на националния отбор на България Владимир Николов изрази разочарованието си от това, че тимът ни не е успял да постигне победа в днешния мач срещу Куба, предаде репортер на Novsport.com. Нашите национали загубиха срещата за третото място с 2:3 гейма и по този начин останаха на четвъртата позиция в тазгодишното издание на Световната лига.

”Поздравления за кубинския отбор. Успяха да ни победят в един много тежък мач. Мач, който искахме да спечелим страхотно много, за съжаление не се получи.

Все пак представянето на отбора е отлично. За първи път се класираме във финална четворка от 2006-та година насам. Няма как да не бъдем доволни от този резултат, въпреки че имаме горчилка в устата от загубата в тайбрека”, коментира Николов.

Той също така допълни, че отборът ни е доста подмладен и тепърва ще разкрива потенциала си.

”Много съжалявам, че не можахме да се поздравим с победата”, продължи Николов, като допълни, че от включването си в националния отбор до днес винаги се е раздавал максимално за тима.

Левски спечели Суперкупата на България за втора поредна година (ВИДЕО)

"Сините" надвиха Дея спорт Бургас с 3:2 гейма

Ники Желязков: Макар да бихме мачът ни с ЦСКА не бе никак лесен