3. УНСС би Черно море Баск за третото място във висшата лига

УНСС би Черно море Баск за третото място във висшата лига

Черно море Баск Варна загуби 0:3 от УНСС София в спора за третото място в крайното класиране на мъжката висша лига по волейбол. На моряците им бяха необходими само два успешни гейма за бронза, докато на икономистите - чиста победа.

Дали заради умората от тежките битки или заради по-неустойчивата психика на младите варненци, отборът им не издържа на напрежението. Така от претендент за второто място и за участие в плейаута, Черно море ще трябва да се задоволи с четвъртото място в групата.

Наставникът на столичния тим Петър Иванов оцени като успешно представянето на възпитаниците си. Според него те са играли разнообразно в нападение и защита и е доволен от постигнатото с оглед на късата резервна скамейка и по-малкото време, с което разполагат за тренировки студентите му.