3. ЦСКА с убедителна победа над Монтана за Купа „Атаро Клима”

ЦСКА с убедителна победа над Монтана за Купа „Атаро Клима”

Волейболният ЦСКА постигна чиста победа с 3:0 гейма (25:15, 26:24, 25:20) над тима на Монтана в среща от четвъртия кръг на турнира за Купа „Атаро Клима”, която се игра в зала „Васил Симов” в София. Само 63 минути бяха необходими на възпитаниците на Александър Попов да се разправят с леката съпротива на гостите от Монтана, като единствено във втория гейм имаше известна интрига.

Това бе седма победа за „армейците” от началото на сезона и трета в надпреварата. С нея ЦСКА се нареди на второто място в класирането с актив от 9 точки, на 3 зад лидера Адра Кържали, който има само победи досега.