3. ЦСКА прегази Славия

ЦСКА прегази Славия

Отборът на ЦСКА (София) спечели последния мач от предпоследния ден на турнира за Купа Филипови 2000. Червените победиха Славия (София) с 3:0 (25:11, 25:12, 25:22) и вече са недостижими на върха и на класирането само от този турнир, който иначе е част от редовния сезон в Суперлигата.

Отборът на ЦСКА (София) спечели последния мач от предпоследния ден на турнира за Купа Филипови 2000.  Червените победиха Славия (София) с 3:0 (25:11, 25:12, 25:22) и вече са недостижими на върха и на класирането само от този турнир, който иначе е част от редовния сезон в Суперлигата.

Само в третия гейм Белите дадоха някакъв отпор на ЦСКА, но това не бе достатъчно и за по-почетна загуба.  При отсъствието на обичайния топреализатор на ЦСКА Филип Майо от титулярната седморка днес, най-резултатен в мача стана Ивайло Стефанов с 13 точки (1 ас, 10 атаки, 2 блокади). За Славия най-много, по 6, отбелязаха Иван Дамянов и Иван Крачев.