3. ЦСКА отново лидер при жените след 3:1 над Славия

ЦСКА отново лидер при жените след 3:1 над Славия

Шампионките от ЦСКА продължават да крачат уверено към защитата на титлата си, след като днес се наложиха с 3:1 гейма (25:17, 20:25, 25:19, 25:21) над тима на Славия

Шампионките от ЦСКА продължават да крачат уверено към защитата на титлата си, след като днес се наложиха с 3:1 гейма (25:17, 20:25, 25:19, 25:21) над тима на Славия. Срещата се игра в зала „Панайот Пондалов” в София и бе от програмата на 7-ия кръг на Държавното първенство.

Така волейболистките на ЦСКА останаха начело във временното класиране с 14 точки, следвани от вицешампиона Марица (Пловдив) с 13 точки и Славия с 12 точки. В следващия кръг армейките гостуват на Спартак'96 (Плевен), а "белите" са домакини на Спартак Интерком Груп (Варна). Мачовете са на 4 февруари (петък), а следващата седмица от 26-ти до 30-ти януари е турнира за Купата на България в зала "Христо Ботев" в София.