3. ЦСКА оглави класирането в Суперлигата

ЦСКА оглави класирането в Суперлигата

Червените без проблеми срещу Черно море

Волейболният ЦСКА записа нова победа в Суперлигата. Армейците се наложиха в своята зала "Васил Симов" над Черно море в първи мач от 15 кръг на първенството. Първите два гейма завършиха при резултат 25:20 за възпитаниците на Александър Попов пред около 150 фенове, които подкрепяха червените. В третия гейм гостите се опитаха да окажат по-сериозна съпротива, но ЦСКА направи силна серия в средата на гейма и така не остави никакви шансове за изненада. Подобно на срещата от предния кръг срещу Монтана, ЦСКА достигна до цели осем мачбола при резултат 24:17. Вторият от тях бе реализиран от червените, които така продължиха поредната си серия през 2017. Най-резултатен за ЦСКА бе Иван Крачев, който записа 15 точки в актива си.

Към момента ЦСКА има актив от 13 победи и 1 загуба в 14 изиграни срещи. Армейците имат да изиграят и отложения мач срещу Нефтохимик.

ЦСКА - Черно море 3:0
 (25:20, 25:20, 25:18)

Стартова шестица: 1.Пламен Шекерджиев, 2.Христо Цветанов, 7.Яни Георгиев, 8.Иван Крачев, 11.Красимир Георгиев, 18.Владимир Станков, 13.Мартин Божилов-либеро

"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"