3. Тетевен взе само гейм от шампионите

Тетевен взе само гейм от шампионите

Добруджа 07 победи с 3: 1 Тетевен в собствената им зала в последен мач от 16 кръг на Суперлигата

Добруджа 07 победи с 3: 1 Тетевен в собствената им зала в последен мач от 16 кръг на Суперлигата, предаде радио "Добруджа". В отделните части 25:20, 25:27, 25:23 и 25:18

Не повече от 20 фенове придружаваха отбора, но успяха да надвикат тетевенската публика и бяха стабилна опора за момчетата от Добрич.

През първата част играта се развиваше равностойно до първото техническо прекъсване 8:7, след което гостите от Добрич натрупаха преднина след успешни блокади на Илия Петков, Алекс Грозданов и Денимир Димитров.

Във втория гейм ситуацията се повтори и когато всички очакваха гостите да приключат, след като водеха с 24:20, домакините успяха не само да изравнят, но и да спечелят гейма с 27:25. В другите две части шампионите бяха убедителни и не позволиха повече изненади.

18 т. за победата отбеляза Жулиен Георгиев, 11 т. добави Д.Маринков, а 9 т. Денимир Димитров. Топ реализатор с 20 т. Емилиян Мирчев от тетевен.

Победата  върна  добруджанци на трето място с актив от 36 т.
"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"