3. Светците и Plovdiv Volley излизат в първия мач за Суперкупата на Volley Mania

Светците и Plovdiv Volley излизат в първия мач за Суперкупата на Volley Mania

Миналия сезон Светците станаха шампиони за втори път в историята на Volley Mania

Светците и Plovdiv Volley ще изиграят историческия първи мач за Суперкупата във Volley Mania. Шампионът в Любителската волейболна лига и носителят на купата ще се срещнат в събота. Мачът ще е в 15.00 часа в зала "Васил Симов".

"Точно преди десет години започна пътят на Volley Mania. Затова решихме да предоставим на състезателите нова емоция по случай юбилея", заявиха организаторите на лигата.

Миналия сезон Светците станаха шампиони за втори път в историята на Volley Mania. Хегемонът от предишните три години Plovdiv Volley беше детрониран в първенството, но спечели купата.

Срещата е съобразена с мачовете на националния отбор от европейското първенство. В трите срещи от груповата фаза участници във Volley Mania ще оформят със специални фланелки българското знаме в знак на подкрепа на българския състав.

"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"