3. Седма победа за ЦСКА

Седма победа за ЦСКА

В първия гейм момчетата на Александър Попов дадоха само 13 точки на съперника

Мъжкият волейболен отбор на ЦСКА постигна седма победа през сезона. Червените се наложиха над Арда (Кърджали) с 3:0 гейма в мач от X кръг на Суперлигата, който се игра в зала "Васил Симов".

В първия гейм момчетата на Александър Попов дадоха само 13 точки на съперника, втората част армейците затвориха на 20 точки, а третата взеха с 25:16 и за 65 минути успяха да спечелят двубоя.

Венцислав Георгиев завърши срещата с най-много точки за ЦСКА - 16, Яни Георгиев се отчете с 14, Красимир Гайдарски отбеляза 13 точки, а Христо Цветанов допринесе за победата с 12 точки.

В следващия кръг тимът ни гостува на Монтана. Двубоят ще се играе в зала "Младост" на 11 декември от 18:30 часа.

ЦСКА - Арда (Кърджали) 3:0 (25:13, 25:20, 25:16)

Състав на ЦСКА: Христо Цветанов, Красимир Гайдарски, Яни Георгиев, Венцислав Георгиев, Андрей Николов, Владимир Станков, Мартин Божилов - либеро;
Резерви: Пламен Шекерджиев, Димитър Димитров, Добрин Василев, Марио Стоянов, Иван Крачев, Ивайло Стефанов, Стефан Стоянов;
Старши треньор: Александър Попов.