3. Роте Рабен победи Алианц Волей след отличен мач на Цветелина Заркова

Роте Рабен победи Алианц Волей след отличен мач на Цветелина Заркова

Роте Рабен (Филзбибург) победи Алианц Волей (Щутгарт) с 3:1 гейма (25:16, 25:19, 24:26, 25:18) в мач от 3-ия кръг на немската Бундеслига при жените. Волейболната националка на България Цветелина Заркова игра отлично за успеха на Роте Рабен.

Роте Рабен (Филзбибург) победи Алианц Волей (Щутгарт) с 3:1 гейма (25:16, 25:19, 24:26, 25:18) в мач от 3-ия кръг на немската Бундеслига при жените. Волейболната националка на България Цветелина Заркова игра отлично за успеха на Роте Рабен. Най-резултатна за тима бе Катя Вюлер с 24 точки, а Заркова добави 17 (3 блока и 2 аса). За домакините от Щутгарт Карла Боргер реализира 18 точки.
След тази победа Заркова и съотборничките й заемат 3-о място в класирането, като пред тях са само отборите на Хамбург и Зуул.