3. Пранди и Модена продължават да мачкат

Пранди и Модена продължават да мачкат

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България по волейбол Силвано Пранди постигна четвърта поредна победа със своя Тренквалдер (Модена).

В двубой от 6-ия кръг на италианската Серия А1, Модена победи като домакин Аква Парадизо (Монца) с с 3:1 (25:22, 21:25, 25:12, 25:21).

Най-резултатен за домакините бе венецуелецът Луис Диас, който завърши мача с 20 точки.

След този двубой, Модена заема 3-ото място в класирането с 13 точки. В следващия кръг момчетата на Пранди гостуват точно на отбора на Тревизо. Срещата е в сряда (21 октомври) от 21:30 часа българско време.