Пазарджик ликува, Хебър удари полския Алурон Варта Заверче

Родният тим отпадна от турнира за купата на CEV

Пазарджик стана свидетел на успех на Хебър с 3:2 (13:25, 25:27, 26:24, 25:17, 15:13) срещу Алурон Варта Заверче в 1/16-финален мач-реванш в турнира за купата на CEV. Родният представител все пак отпадна след поражение с 0:3 в първата среща преди седмица.

Поляците контролираха събитията на полето в зала "Васил Левски" и спечелиха първите два гейма с 25:13 ш 27:25, след което решиха крайния изход от сблъсъка.

Втората част беше равностойна, но Алурон Варта Заверче показа по-силни изяви в края и оси осигури краен успех.

След това гостите значително намалиха оборотите и Хебър успя да се разиграе, достигайки до обрат след 125 минути пред близо 700 зрители в зала "Васил Левски".

В тайбрека домакините водеха с 10:8 и 13:11, за да приключат срещата при 15:13 с почетен успех.

Най-резултатен за Хебър стана Розалин Пенчев с 19 точки. Неговият съотборник Християн Димитров добави още 16 точки.

За гостите от Полша с 14 точки се отличи Тревор Клевено.

Лектори от Япония, Норвегия и Сърбия ще водят Треньорската конвенция на CEV в София

Ацуши Като е опитен волейболен треньор и инструктор от Япония

България ще играе приятелски турнир с Италия, Бразилия и Иран

Зала "Левски София" приема надпреварата през август

Национал на България с трансфер на Апенините

Георги Татаров подсили новака Юаса Батери (Гротадзолина)

Тежка загуба за България срещу Куба в Лигата на нациите

Момчетата ни допуснаха поражение с 0:3 гейма, като спечелиха само 56 точки в мача

България отстъпи пред световния шампион Италия (ВИДЕО)

Нашите не взеха гейм във волейболната Лига на нациите

Фурор за тима на Зетова в Тирана

Националният отбор на България приключи без загубен гейм груповата фаза на Балканиадата по волейбол до 18 години