3. Милен Стоянов и Борис Янков 4-ти на турнира във Варна след драматичен малък финал

Поставените под №5 в основната схема на турнира по плажен волейбол CEV Challenger presented by M-Tel във Варна Милен Стоянов и Борис Янков се класираха на 4-то място в крайното класиране.

Двамата варненци загубиха малкия финал от латвийците Смединс и Кайкс, които бяха поставени под №4, с драматичното 1:2 (21:14, 17:21, 25:27). Срещата продължи 1,05 часа, а решителния тайбрек се игра до невероятните 27:25 точки в полза на латвийците. Така Стоянов и Янков останаха без медал, но спечелиха 140 точки за европейската ранглиста и $ 1350 от наградния фонд.