3. Марица с девета поредна победа във всички турнири

Марица с девета поредна победа във всички турнири

Емилия Димитрова заби 13 точки за успеха срещу Левски

Марица записа деветата си поредна победа във всички турнири. Пловдивчанки се отнесоха с Левски с 3:0 (25:20, 25:15, 25:20) в зала "Люлин" в София в среща от 11-ия кръг в НВЛ.

С актив от 48 точки и 48:0 гейма, момичетата на Иван Петков са убедителни лидери във временното класиране. Левски остава на второто място с 11 победи и три загуби от 13 изиграни срещи.

Емилия Димитрова стана най-резултатна за шампионките с 13 точки. Александра Миланова и Кремена Каменова завършиха с еднакъв актив от по 9 точки.

Най-резултатна за Левски стана Кристиана Петрова със 14 точки.

Следващата среща на "жълто-сините" ще бъде на 27 февруари (четвъртък), от 16:00 б.в. отново срещу Левски (София). Мачът е от третия допълнителен турнир в НВЛ, който ще се проведе в зала Младост в Димитровград.