3. Марек Юнион Ивкони регистрира четири загуби в Турция, уреди контрола с Левски

Марек Юнион Ивкони регистрира четири загуби в Турция, уреди контрола с Левски

Волейболният тим на Марек Юнион Ивкони записа четири загуби по време на турнето си в Турция. В югоизточната ни съседка дупничани загубиха от СКА-Анкара с 1:3 гейма в първия мач. Последваха две поредни загуби от Зиратбанк с 1:3,и 2:3 гейма, и в последната контрола последва нова загуба с 2:3 гейма от водения от Мартин Стоев Халкбанк.

Въпреки пораженията главният мениджър на клуба от Дупница Людмил Найденов е доволен от представянето на отбора му, тъй като заплатите на звездите в клубовете, с които игра неговият отбор, надхвърлят бюджета на Марек Юнион Ивкони.

Преди гостуването си в първия мач от редовния сезон в Националната волейболна лига срещу ЦСКА в София, Марек Юнион Ивкони ще изиграе още една контрола. Съперник на дупничани в четвъртък ще бъде  Левски, а двубоят ще се играе от 17.00 часа в залата на "сините" в София.