3. Марек Юнион Ивкони подгря за дербито на Югозапада с победа над шампиона

Марек Юнион Ивкони подгря за дербито на Югозапада с победа над шампиона

Дни преди регионалното дерби в Националната волейболна лига между Марек Юнион Ивкони и Пирин-Балканстрой (Разлог), дупничани изиграха контрола с Левски-Сиконко, предаде кореспондент на Novsport.com. Двубоят в зала "Спортна" в Дупница бе спечелен от домакините с 3:0 (25:23, 25:23, 25:22) гейма.

Отборът на Марек Юнион Ивкони си услoжни положението в таблицата след загубите от аутсайдерите в групата Монтана и Славия и сега пред възпитаниците на Милчо Миланов стои задължителна победа срещу местния съперник от Разлог.

Двубоят е в събота от 17.00 часа, а Марек Юнион Ивкони са домакини.