3. Лукойл надделя с 3:2 над Пирин (Разлог) в завързан и драматичен мач

Лукойл надделя с 3:2 над Пирин (Разлог) в завързан и драматичен мач

В завързан и драматичен последени мач от днешната програма на турнира за Купа Филипови 2000 в Бургас, Лукойл надделя с 3:2 гейма над Пирин (Разлог), предаде кореспондентът на Novsport.com в Бургас.

В завързан и драматичен последен мач от днешната програма на турнира за Купа Филипови 2000 в Бургас, Лукойл надделя с 3:2 гейма над Пирин (Разлог), предаде кореспондентът на Novsport.com в Бургас.

В отделните части, символичните гости от Пирин взеха първия гейм с 25:23. Във втория гейм, бургазлии се наложиха с 25:21 и изравниха, в третия гейм, Пирин (Разлог) спечели с 25:23, а последните два бяха за Лукойл – съответно с 25:19 и 15:13.

Утре Арда се изправя срещу Монтана, Марек среща Пирин, след което е вечното дерби – ЦСКА срещу Левски. „Сините изостават с 8 точки пред вечния си съперник, който е лидер в класирането.