3. ЛукОйл мина безпроблемно през Монтана

ЛукОйл мина безпроблемно през Монтана

Волейболният ЛукОйл Нефтохимик продължава със солидното си представяне в тазгодишния шампионат, след като днес се справи без проблеми с опашкаря Монтана, побеждавайки го с 3:1 гейма (25:18, 25:27, 25:18, 25:17)

Волейболният ЛукОйл Нефтохимик продължава със солидното си представяне в тазгодишния шампионат, след като днес се справи без проблеми с опашкаря Монтана, побеждавайки го с 3:1 гейма (25:18, 25:27, 25:18, 25:17). Срещата се игра в зала „Огоста” в крайдунавския град и бе от програмата на 20-ия кръг на Националната волейболна лига.

Гостите от Бургас буквално не дадоха шанс на своя съперник през почти целия двубоя, а загадка остава спечеленият гейм от страна на домакините. В първата част ЛукОйл размаза Монтана с 25:18, но във втората изгуби концентрация и допусна изравняване в геймовете след 27:25 за домакините. В третия и четвъртия гейм обаче бургазлии отново се активизираха и нанесоха нови два тежки удара на аутсайдера в първенството, съответно с 25:18 и 25:17.