3. Локомотив (Сф) започна ударно новия сезон във волейболната лига

Локомотив (Сф) започна ударно новия сезон във волейболната лига

Воденият от Бригита Славова тим се наложи над Берое (Стара Загора)

Волейболистките на Локомотив 1929 (София) започнаха отлично новия сезон в Демакс лигата. Воденият от Бригита Славова тим се наложи над Берое (Стара Загора) с 3:0 (25:11, 25:21, 25:20) в първия си мач от първенството след малко повече от час игра.

В следващия втори кръг Локомотив гостува Казанлък Волей, а Берое е гост на Славия. Мачовете са в петък (5 ноември) съответно от 18,00 и 17,00 часа.

Столичанки имаха пълен превесв първата част, като направиха ударен старт с 5:0. До края доминацията бе пълна, но във втория гейм последва обрат. Берое водеше до 17:15, но допусна отпускане и домакините от Локомотив взеха своето и дръпнаха в резултата. Третата част отново бе под диктовката на Локомотив и, въпреки че тимът от Стара Загора успя да се доближи, не позволиха нещо повече.