3. Левски Волей възкръсна на „Огоста“ срещу Монтана

Левски Волей възкръсна на „Огоста“ срещу Монтана

Намиращият се на дъното на таблицата отбор на Левски Волей възкръсна в мача си срещу Монтана в зала „Огоста“.

След като губеха първите два гейма, „сините“ намериха път да се върнат в двубоя и да го спечелят.

След лоша игра на Левски и силна такава на Монтана първият гейм отиде в полза на домакините, които спечелиха с 25:16. Във втория нещата бяха почти същите, но с малко повече отпора на гранда - 25:20.

В следващите три гейма обаче командата на Николай Желязков намери начин да обърне мача 25:21, 25:22 и 15:10 в тайбрека.

До момента четвъртият в класирането на Суперлигата Монтана имаше само една загуба у дома, и то от ЦСКА в I кръг на сезона.