3. Левски Сиконко е новият лидер в НВЛ след победа над Пирин Балканстрой

Левски Сиконко е новият лидер в НВЛ след победа над Пирин Балканстрой

Левски Сиконко победи Пирин Балканстрой (Разлог) с 3:1 гейма и така излезе начело в класирането на НВЛ. Въпреки победата, мачът не бе никак лесен за момчетата на Найден Найденов. След като спечелиха първия гейм с 25:22 и втория , последва загуба на втория с 19:25.

Младоците от Разлог с опитния Христо Модев в състава си показаха, че са отбор, който не трябва да бъде подценяван от който и да било свой конкурент.

След загубата с 25:16 в третия гейм, възпитаниците на Мирослав Живков създадоха доста главоболия на домакините от Левски Сиконко в оказалата се заключителна трета част. Левски спечели с 25:23, но до 23:23 се играеше точка за точка.

Така Левски Сиконко постигна седмата си победа от девет мача и застава на лидерската позиция в класирането.