3. Иван Сеферинов: Математически сме на европейско

Иван Сеферинов: Математически сме на европейско

Днес от 19:45 ч. България излиза срещу Швейцария във втория си мач в Пятра Нямц

Женският ни национален отбор по волейбол направи още една стъпка към класиране на Евроволей 2017 в Азербайджан и Грузия! Момичетата на Иван Сеферинов постигнаха 4-а победа в Група Е, след като надиграха Черна гора с 3:1 (26:28, 25:11, 25:12, 25:18) в многофункционалната зала в румънския град Пятра Нямц.

Ето и какво заяви след двубоя селекционерът на тим Иван Сеферинов:
"Доволен съм от победата, въпреки че загубихме първия гейм. За нас бе важен крайният резултат – чиста победа за три точки. Бях малко поизнервен и накрая, защото продължавахме да допускаме по една две поредни грешки. Ако играехме както трябва вторият и третият гейм трябваше да завършат с под 10 точки за Черна гора. В началото на мача имаше момент на подценяване и объркване, имаше изтърваване на нерви. Загубихме този гейм основно, защото след 20-та точка допуснахме директни точки от сервис и загубихме два начални удара. В следващите два мача ще играем също за победи, но ще завъртя и останалите момичета в играта. Математически сме на европейското, но ще се опитаме да постигнем победи и то убедителни."

Днес от 19:45 ч. България излиза срещу Швейцария във втория си мач в Пятра Нямц.
"СуперОктомври" удвоява даренията в "Стани съмишленик" на "Левски"

Дарителската програма за сезон 2024/2025 започна с премиерата на филма "История на бъдещето"