3. Даниел Милушев бележи 27 точки, отборът му губи инфактно

Даниел Милушев бележи 27 точки, отборът му губи инфактно

Волейболният национал от Варна Данаил Милушев реализира 27 точки при дебюта си в корейското първенство, съобщи информационна агенция CenterSport (centersport.org).

Те обаче не се оказаха достатъчни неговият тим "Корея еър" да стартира с победа в шампионата. Милушев и компания отстъпиха с 2:3 гейма на ЛИГ, след като в тайбрека водеха с 14:11 точки.

Срещата бе наблюдавана от близо 10 хиляди души, които след края на мача не можеха да повярват какво се е случило на терена. "Тази неделя отново сме домакини и нашата цел е да зарадваме феновете си, които ни подкрепят от първата до последната минута", каза Милушев.