3. България загуби от Полша в първа контрола при юношите

България загуби от Полша в първа контрола при юношите

Националният отбор по волейбол на България за юноши младша възраст загуби първата си от три поредни контроли като гост на връстниците си от Полша. Тази вечер в градчето Горлице домакините победиха Лъвчетата с 3:0 (27:25, 25:21, 25:22).

Националният отбор по волейбол на България за юноши младша възраст загуби първата си от три поредни контроли като гост на връстниците си от Полша.  Снощи в градчето Горлице домакините победиха Лъвчетата с 3:0 (27:25, 25:21, 25:22).

Възпитаниците на Виктор Карагьозов, които миналата седмица станаха балкански вицешампиони на първенството в Казанлък, имаха възможност да се поздравят с по-почетен резултат от чистата загуба.  В първия и третия гейм те водеха в резултата през по-голямата част от времето, но в края се пречупваха и не успяваха да доведат нещата до успешен завършек.  Нашите показаха силна игра на блокада, която им донесе 10 точки в мача срещу само 7 за поляците.  Срещата започна малко нервно, но постепенно домакините набраха увереност и наложиха волята си.

Днес и Утре Полша и България ще изиграят още два спаринга, съответно в градовете Йедличе и Кросно.