3. България победи и Германия на квалификацията в Самоков

България победи и Германия на квалификацията в Самоков

България победи и Германия на квалификацията в Самоков. Младите ни волейболни надежди отново започнаха срещата колебливо, подобно на мача вчера с Португалия и загубиха с 19:25. Следващите два гейма бяха за възпитаниците на Пламен Христов – 25:17 във втората и 25:19 в третата.

Четвъртият гейм отново бе загубен 21:25 и мачът бе доведен до тайбрек. Там обаче нашите нямаха проблеми и спечелиха с 15:13, след като в средата на последната част водеха с по 5-6 точки разлика.

Следващият мач на нашите лъвчета е утре от 19.30 срещу тима на Белгия. До момента нашите нямат загуба.