3. Арда надделя над Марек Юнион-Ивкони в Кърджали

Арда надделя над Марек Юнион-Ивкони в Кърджали

Волейболният Арда постигна нова победа в шампионата, след като се наложи над тима на Марек Юнион-Ивкони с 3:1 гейма (25:20, 20:25, 25:22, 25:18)

Волейболният Арда постигна нова победа в шампионата, след като се наложи над тима на Марек Юнион-Ивкони с 3:1 гейма (25:20, 20:25, 25:22, 25:18). Срещата се игра в зала „Арпезос” в Кърджали и бе от програмата на 20-ия кръг на Националната волейболна лига.

Домакините от Арда започнаха двубоя много устремени и набързо спечелиха първия гейм с 25:20. Във втория сценарият се повтори, но в полза на гостите от Дупница, които се представиха на ниво единствено в тази втора част. В третия и четвъртия гейм кърджалии отново взеха инициативата и бяха безпощадни за крайното 3:1.