2. Валенсия
  3. Пелегрини: Виляреал няма да променя стила си срещу Валенсия

Пелегрини: Виляреал няма да променя стила си срещу Валенсия

Наставникът на Виляреал Мануел Пелегрини заяви, че неговият тим няма да променя стила си на игра този уикенд, когато се изправя срещу Валенсия в мач, който ще определи дали двата отбора ще успеят да се класират на четвъртото място в крайното подреждане. Заветната позиция дава право на участие в предварителните кръгове на Шампионската лига догодина и това е основната цел както на Виляреал, така и на Валенсия и Атлетико (Мадрид).

„Когато цял сезон си играл толкова хубав футбол, колкото ние е жалко да променяш стила си само за една среща. Мога най-отговорно да заявя, че Виляреал ще атакува Валенсия от първата до последната минута, тъй като победата в тази среща е жизненоважна за нас. Нашата голяма цел е в края на сезона да успеем да се класираме на четвърта позиция, тъй като това ще ни даде голям шанс да играем в Шампионската лига догодина”, каза Пелегрини пред испанското издание „Marca”.

Валенсия с изненадваща загуба на "Местая" (ВИДЕО)

"Прилепите" загубиха от Хетафе с 1:3

Алмерия и Валенсия не се победиха в мач с 4 гола (ВИДЕО)

След равенството "прилепите" остават на девето място с 40 точки

Пици: Валенсия играе на предела на силите си

Но това не намалява шансовете ни да се класираме за Лига Европа.

Валенсия потопи "жълтата подводница" с две бързи попадения за 2:1

Хави Фуего вкара и двата гола за "прилепите" на "Местая"

Опълченска защита и невероятни пропуски белязаха края на  Лудогорец в Лига Европа (ВИДЕО+СНИМКИ)

Валенсия победи лудогорските “орли” на “Местая” с гол на Пако Алкасер

Безяк: Няма проблеми да остана в Лудогорец

“Доколкото съм запознат към мен има интерес”, каза нападателят

Пици: Лудогорец е много добър млад отбор

“Най-важното, че бяхме сериозни и концентрирани”, каза настанвникът на “прилепите”

Лудогорец ще брани честта си в Испания

Българският първенец гостува на Валенсия след 0:3 в първия 1/8-финал от Лига Европа

Пици: Всички мислят, че ще ни е лесно на реванша с Лудогорец, но не и аз

Президентът на Валенсия призова феновете да напълнят "Местая"