2. - ЦСКА
  3. ЦСКА U16 разгроми Пирин с 5:0 (ВИДЕО)

ЦСКА U16 разгроми Пирин с 5:0 (ВИДЕО)

"Армейците" се готвят за полуфиналите за Купата на БФС срещу Левски

Юношите на ЦСКА до 16 години победиха връстниците си от Пирин с 5:0 в контрола, играна в комплекс "Царско село". Момчетата на Сашо Борисов не оставиха никакви шансове на противника.

Треньорът даде възможност за изява на всички играчи. В първите 30 минути на мача „армейците” пропуснаха няколко отлични положения. Резултатът беше открит в края на първото полувреме, когато точен за ЦСКА се оказа Асен Дончев.

В началото на втората част новото попълнение в отбора Христо Панчев отбеляза първия си гол с червения екип. ЦСКА продължи да доминира и стигна и до трето попадение - разписа се нападателят Росен Петров. Четвъртият гол в двубоя беше впечатляващ - с изстрел от далечна дистанция Асен Дончев успя да прехвърли вратаря на Пирин. Разгромното 5:0 оформи Росен Петров в края на срещата.

Това беше втора контрола за ЦСКА U16 по време на зимната подготовка. Преди седмица тимът завърши 0:0 със Септември. На 11 февруари „армейците” ще играят приятелски мач с Монтана като гост.

ЦСКА U16 се готви за двубоите с Левски от полуфиналите за Купата на БФС. „Армейците” са домакини в първото Вечно дерби на 8 март от 14:00 часа, реваншът е на 14 март.