2. - ЦСКА
  3. Камбуров: Подарихме победата на Левски

Камбуров: Подарихме победата на Левски

"Анисе трябваше да си падне и щеше да има дузпа с червен картон, ако някои бяха по-можещи, щяхме да вкараме доста"

Нападателят на ЦСКА Мартин Камбуров нападна колегите си и конкретно Абел Анисе след загубата от Левски с 1:1. Стрелецът смята, че „червените” сами са подарили победата на най-големия си съперник. Той посочи, че ЦСКА е трябвало да спечели с разлика.

Според Камбуров „някои” от играчите на ЦСКА не са достатъчно можещи. Той обвини Анисе, защото не падна за дузпа при интервенция на Даниел Димов в наказателното поле.

Треньорите ще кажат къде сме сбъркали. За мен второто полувреме подарихме тая победа на Левски. Можехме да победим с разлика, но ни липсваше последния пас. Ако бяха по-съсредоточени и по-можещи някои хора, можехме да вкараме доста. Левски се отвориха през второто полувреме. Според мен трябва и малко акъл при ситуацията на Анисе. Ако беше паднал, беше червен картон с дузпа. Не знам какво искаше да направи Анисе, трябваше да си падне. Няма защо да виним Делев. Всеки изпуска, лесно е отстрани да се дава акъл”, коментира Камбуров пред „ТВ7”.