2. - ЦСКА
  3. Дубълът на ЦСКА отнесе Ботев (Пловдив) - 9:0

Дубълът на ЦСКА отнесе Ботев (Пловдив) - 9:0

Дублиращият отбор на ЦСКА разгорми Ботев (Пловдив) с 9:0 в среща от 9-ия кръг на първенството при „Б” отборите, предаде репортер на Novsport.com. В състава на „канарчетата” личаха имената на доста футболисти, които имат стаж в „А” група, но не попадат в сметките на италианския наставник Пичиони.

Дублиращият отбор на ЦСКА разгорми Ботев (Пловдив) с 9:0 в среща от 9-ия кръг на първенството при „Б” отборите, предаде репортер на Novsport.com. В състава на „канарчетата” личаха имената на доста футболисти, които имат стаж в „А” група, но не попадат в сметките на италианския наставник Пичиони.

Още в 9-ата минута юношеският национал Томи Костадинов откри резултата, а в 26-ата Росен Колев с глава покачи на 2:0. В 35-ата Петър Станев направи резултата класически и така завърши първото полувреме.

През втората част паднаха още шест гола. Капитанът на „армейците” Янко Сандански се разписа в 50-ата минута от дузпа. Димитър Димитров направи 5:0 в 58-ата, а в 67-ата Томи Костаинов вкара втория си гол в мача.

Шест минути по-късно Петър Станев от фаул покачи на 7:0. Ангел Ламбрев вкара осмия гол в 75-ата мунута, а крайното 9:0 и своя хеттрик в мача оформи Томи Костадинов девет минути преди края на мача.

ЦСКА: Начев, Йордан Петров, Колев, Василев, Станев, Сандански, Аесс, Емил Петров, Валентинов, Костадинов, Димитров (Маринов, Янков, Зайков, Коларов, Тодоров, Богданов, Ламбрев)

Ботев: Румен Попов, Василев, Вергилов, Асен Попов, Ангелов, Бекяров, Благоев, Караманов, Стоев, Кочев, Александров (Грънчарски, Тодоров, Василев, Маринов.

Томаш: Проблемът беше на терена! Върнахме се в първи клас!