2. Трета лига
  3. Созопол изхвърли Нефтохимик за АФЛ

Созопол изхвърли Нефтохимик за АФЛ

Мачът се игра на осветление

Созопол удари Нефтохимик с 3:1 в регионалния полуфинал за Купата на АФЛ. Срещата се игра на осветление на стадион Арена Созопол. Отличен старт за домакините дойде чрез попадения на Келеши до 21-ата минута.

В същото време тимът на Станислав Жеков действаше плахо и несигурно.След почивката това се промени, но вече беше късно. След час игра Тодор Петков се разписа за 3:0 и с това интригата окончателно приключи. Все пак в края на мача Нефтохимик стигна до попадение,  дело на Исмаилов.

Гостите от Бургас отчетоха двубоя като добър опит да си сверят часовниците срещу тим от по-горна дивизия.

Нефтохимик: Горанов, Илчев, Славов (к), Бояджиев, Кръстев, Попов, Иванов, Славилов, Исмаилов, Димитров, Мирошник

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител