Оборище удари Ботев (Ихтиман), докосва спасението

Вижте какво се случи на "Орчо Войвода"

Оборище (Панагюрище) постигна победа с 3:1 над Ботев (Ихтиман) на своя “Орчо войвода” в среща от 35-ия кръг на Югозападната Трета лига. С успеха си момчетата на Борислав Кьосев се доближиха до спасението, като заемат 14-ото място с 40 пункта и са на 4 точки над опасната зона само три кръга преди края.

Ихтиманци пък са четвърти с актив от 61 точки. Петко Петков бе точен за откриващия гол, а Ивайло Христов удвои. Първото полувреме завърши с два гола преднина за домакините.

Борислав Балджийски от дузпа успя да намали за гостуващия тим, а в 76-ата минута Георги Божилов успя да реши всичко с попадение за крайното 3:1. Домакините изиграха добър мач и заслужено стигнаха до успеха над противника.