Марек с победа в Симитли, Втора лига е близо

Марек (Дупница) победи Септември с 1:0 в Симитли и направи поредната крачка към завръщане в професионалния футбол. Двубоят бе от 28-ия кръг на Югозападната Трета лига, Първа група (1-10 място). Николай Ганчев осигури поредните три точки. В 34-ата минута Христо Каймакански подаде успоредно пред голлинията и Ганчев прати топката в мрежата.

На Градския стадион в Симитли като цяло мачът бе равностоен, но повечето критични моменти бяха пред вратата на домакините. Ганчев пропусна да реализира с глава втори гол през първото полувреме. Септември опита да натисне, но до чиста голова възможност така и не се стигна.

Марек е само на победа от завръщането във Втора лига и на теория. Тя може да бъде факт следващата събота, когато на "Бончук" в Дупница ще гостува вторият отбор на ЦСКА.

Несебър направи нова крачка към професионалния футбол

Те победиха Левски в Карлово с 3:1

Балкан (Ботевград) с първа победа от 14 кръга (ВИДЕО)

Саяна разби Сокол (Марково) с 6:0

Хасковският тим отново е на върха

Оборище удари Ботев (Ихтиман), докосва спасението

Вижте какво се случи на "Орчо Войвода"

На фокус: Талантът от Балкан Ники Миков блести с голове и асистенции през сезона

Младият футболист направи важна крачка в развитието си под ръководството на Иван Редовски

Синът на шампион с Левски и Локо (Пд) прави фурор у нас (ВИДЕО)

Василий Велко Милованович се представя отлично с екипа на Ботев (Ихтиман)